Ректор ОДУВС відзначив спортсменів університету...

Ректор ОДУВС відзначив спортсменів університету

news-photo

Ректор ОДУВС полковник поліції Дмитро Швець вручив нагороди спортсменам університету.

Так, за зайняте 1-ше місце у ваговій категорії до 70 кг на Кубку світу з універсального бою нагороджений Олександр Ощепков, курсант факультету підготовки фахівців для органів досудового розслідування. У Чемпіонаті Європи з універсального бою Олександр посів 2-ге місце.

Також нагороду отримав курсант факультету підготовки фахівців для підрозділів кримінальної поліції Олег Прийма, який на Кубку світу у ваговій категорії до 60 кг виборов срібну медаль. У Чемпіонаті Європи Олег посів 1-ше місце.

За зайняте 2-ге місце у ваговій категорії до 85 кг у Чемпіонаті Європи нагороджений Валерій Васильєв, курсант 2-го курсу Херсонського факультету.

У підсумку змагань збірна України стала переможцем Кубку Світу та чемпіоном Європи.

Разом з цим, відзначена команда ОДУВС, яка посіла 1-ше місце у змаганнях 76-ї «Спартакіади-2024» ООО ФСТ «Динамо» України серед КФК з гирьового спорту.