Школа молодших командирів ОДУВС...

Школа молодших командирів ОДУВС

В Одеському державному університеті внутрішніх справ продовжується діяльність Школи молодших командирів.

18 квітня до лекційного заняття з транспортної дисципліни долучились працівники Управління патрульної поліції в Одеській області. Тема зустрічі – «Правила дорожнього руху України. Основні порушення та їх профілактика».

У другому блоці заходу слово мав керівник відділу моніторингу Анатолій Десятник, який ознайомив молодших командирів із загальними положеннями проведення службових розслідувань у Національній поліції України та іншими питаннями з функціональної підготовки курсантів університету.

Школа молодших командирів ОДУВС є вагомим ресурсом у формуванні моральної і психологічної готовності до виконання службових обов’язків, стимулюванні курсантів до саморозвитку та свідомого ставлення до навчання.