Триває робота Автошколи для людей з інвалідністю О...

Триває робота Автошколи для людей з інвалідністю ОДУВС

6 травня завідувач відділення з автомобільної підготовки Одеського державного університету внутрішніх справ Олександр Геращенко провів зустріч з Головою Красносільської сільської ради Одеської області Мариною Архірій.

Під час зустрічі йшлося про створені в ОДУВС умови навчання слухачів Автошколи для людей з інвалідністю, особливості опанування теоретичних знань та проведення практичних занять на спеціально обладнаних учбових автомобілях. Окремо звернена увага на перекваліфікацію слухачів та, як результат, отримання посвідчення водія категорії «В» з ручним керуванням.

Сторони також обговорили можливість навчання вказаної категорії осіб за рахунок коштів державного бюджету за програмою «Соціальний захист осіб з інвалідністю».

Така співпраця спрямована на соціальну адаптацію до суспільного життя та рівні можливості для всіх, хто має інвалідність, прагне опанувати навички керування автомобілем і отримати посвідчення водія.