У єдності – наша сила

У такий надскладний для нашої країни час кожен свідомий громадянин намагається підтримати наших воїнів та зробити свій внесок у перемогу над ворогом.

Курсанти Одеського державного університету внутрішніх справ не залишаються осторонь і беруть активну участь у волонтерській діяльності, зокрема плетінні маскувальних сіток на потреби наших захисників.

Одна з найважливіших умов, що допомагає вижити під час бойових дій – бути непомітними для супротивника. І тут на допомогу військовим приходять маскувальні сітки. «Сплетені сітки допоможуть нашим бійцям краще маскуватися на полі бою, а значить - зберегти життя та наблизити перемогу», - переконані курсанти.

З початку повномасштабного вторгнення представники університету виготовили і передали захисникам понад 4800 м² маскувальних сіток різного розміру, та наразі продовжують активну волонтерську діяльність спільно з волонтерськими організаціями.

У єдності – наша сила, і корисна справа кожного, навіть у тилу, наближає Перемогу.