Вручення нагород спортсменам університету...

Вручення нагород спортсменам університету

news-photo

Під час шикування ректор ОДУВС полковник поліції Дмитро ШВЕЦЬ вручив нагороди спортсменам університету.

Так, курсанти ОДУВС посіли призові місця на чемпіонаті України з гирьового спорту, який проходив з 9 по 11 квітня в м. Львів за програмою комплексних змагань «Динаміада 2024» серед збірних команд ЗВО системи МВС України.

1.JPG

Тож, за зайняте 1-ше місце в особистій першості у ваговій категорії до 73 кг нагороджений Сергій Косовський, курсант ФПФОДР. 3-тє місце у цій же ваговій категорії посів Вадим Загородний, курсант ФПФПКП.

2.JPG

Також нагороду отримав переможець забігу «Активні парки» Володимир Пересунько, курсант ФПФОДР, який посів 1-ше місце на дистанції 5 км.